Ємність із помпою дозатором для рідин пластик матовий з кришкою 200 мл (рожева)
- В наявності
- Код: P-200p
55 ₴
Ємність із помпою дозатором для рідин пластик матовий з кришкою 200 мл (рожева)
Помпа є необхідним професійним інструментом у разі манікюру, педикюру, нарощування штучних нігтів, призначена для зручного використання витратних матеріалів.
Під час купівлі всіляких рідин іноді незручно користуватися великими пляшками. І тоді Вам на допомогу прийде пляшечка з помпою.
Пластикова помпа для рідини з кришкою. Використовується в , сфері косметології, майстрами нігтьового сервісу, у побуті. Дуже зручна пляшечка для зберігання і використання різноманітних допоміжних рідин (рідина для зняття лаків, знежирювач, дегідратор и пр.).
Під час натискання рідина легко вичавлюється наверх, змочуючи ватний диск або безворсову серветку. Це робиться однією рукою, не перевертаючи й не відкриваючи-закриваючи пляшечку, що неабияк заощаджує час майстра. Зручна кришечка герметично закриває флакон, не даючи змогу складу, що міститься в пляшці, проливатися або випаровуватися. Пляшка стійка до різних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 200 мл |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Флакон з дозатором |
- Ціна: 55 ₴



